Jyväskylän Piha- ja Puutarhasanomat

Yhteistyökumppanimme

Viherteema www.viherteema.fi

360 Palvelut www.360palvelut.fi

Gradia www.gradia.fi

Viherlandia www.viherlandia.fi

Hirvelän Taimisto www.hirvelantaimisto.fi

Pohjolan Matka www.pohjolanmatka.fi

pohjolanmatka.fi

Jukka Lelut www.juhojussila.fi

Hongiston Taimisto

www.hongistontaimisto.fi

Wemmi Markkinat www.wemmi.fi

Oma Piha -lehti www.omapiha.info

Kotipuutarha -lehti www.kotipuutarha.fi

Ahosen Taimisto www.ahosentaimisto.fi

Ilmaris ilmastointipalvelu www.ilmaris.fi

Särkän Perennataimisto www.sarkanperennataimisto.fi

Viherrys www.viherrys.fi

Pensasmustikoita Rauli Vepsäläinen, Laukaa

Hirvensalmen Taimisto www.omenapuu.com

Päivin Puska & Pensas www.puskajapensas.fi

Tmi Jani Ylönen www.pihapalveluylonen.fi

Taimipiha www.taimipiha.fi

Maansiirto Veljekset Holm Oy

Vihersuunnittelu Ahonen www.viherahonen.fi

Tommolan Tila www.tommolantila.com

Kauppapuutarha Honkanen www.kpthonkanen.fi

Kotivihreä www.kotivihrea.fi

Koura-autot www.koura-autot.fi

Pekan Havupuut www.pekanhavupuut.fi

Hankkija www.hankkija.fi

HB Betoni www.hb-betoni.fi

Kokon Puutarha www.kokonpuutarha.fi

Puurusen Puutarha www.puurusenpuutarha.fi